תזונת ילדים

טיפים והמלצות לתזונה בריאה יותר לילדים.
איך לגרום לילדים לאכול יותר ירקות?
 
איך לגרום לילדים לאכול יותר ירקות?
ירוק. כתום. אדום. צבעים בסיסיים, ירקות שיש לכולם בבית: פלפל אדום, מלפפון, גזר. קרא עוד »

החדירו בילדיכם אהבה לספורט
 
החדירו בילדיכם אהבה לספורט
היעדר פעילות גופנית היא אחת ה"מכות" של העידן הנוכחי. ילדים ובני נוער מרותקים למסכים, ובקושי זזים. בהתמודדות עם השמנת ילדים, ובכלל, כדאי לשים את הפוקוס על הספורט לא פחות מאשר על התזונה. קרא עוד »

קורנפלקס
 
קורנפלקס
קורנפלקס הוא אכן מזון אהוב ופופולרי בקרב ילדים רבים. מכיוון שיש סוגים רבים, אני ממליצה לך לבחור עבור בנך את הדגנים הבריאים יותר. דגנים המכילים גם חיטה מלאה ו/או שיבולת שועל, בר קרא עוד »

ממתקים
 
ממתקים
אבל בואו נודה על האמת. לא מעט משפחות כן קונות ממתקים. לא חסרות הזדמנויות לכך: מסתובבים עם הילד בקניון וקונים לו סוכריות צבעוניות ומרהיבות. נתקלים באריזה בסופר ומחליטים להוסיף את זה לעגלה. קרא עוד »

חטיפים
 
חטיפים
חטיפים הם מזון פופולרי שילדים ומתבגרים (וגם מבוגרים!) אוהבים לאכול ולנשנש. החטיפים הללו כדוגמת ביסלי, במבה, תפוצ'יפס ועוד מכילים ברובם שומן צמחי מוקשה. שומן זה עבר תהליך כימי אשר הופך אותו למזיק, קרא עוד »

ארוחת בוקר
 
ארוחת בוקר
ארוחה מאוזנת אמורה להכיל פחמימות, חלבונים ו/או שומנים, ומנת ירק. האפשרויות הן רבות, ומומלץ לשתף את הילד בהרכב הארוחות על מנת להבטיח שיערבו לחיכו. ניתן לתכנן את הארוחות יום ואף שבוע מראש. קרא עוד »

אכילה בקיץ
 
אכילה בקיץ
בחופש מבלים הרבה בקניון. אפשרות מומלצת היא לשבת בבית קפה, שם יש מבחר של סלטים וכריכים בריאים. שימו לב למוקשים נפוצים: את הרוטב לסלט הזמינו בנפרד, וחפשו כריך קטן ולא רגיל בכריך הרגיל יש כמות פחמימה... קרא עוד »

המלצות תזונתיות לאכילה בריאה בגן ובצהרונים
 
המלצות תזונתיות לאכילה בריאה בגן ובצהרונים
משרד הבריאות הוציא הנחיות הנוגעות לשיפור המזון המוגש בגנים ובצהרונים, על מנת להבטיח מיצוי פוטנציאל גדילת הילדים, התפתחות פיזית, רגשית וקוגניטיבית נאותה. להלן עיקרי ההמלצות: קרא עוד »

 

עדי גודל סולומון

רח' ירח אב, מודיעין מכבים רעות

טל: 054-5588694

דוא"ל: adigodel@gmail.com

.